W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Gwiazda piłki ręcznej oglądała nową halę [FOTO]

Jeden z najlepszych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej odwiedził w czwartek klub Handball Stal Mielec. Sławomir Szmal wizytował nową halę MOSiR w Mielcu, a następnie udał się od Cmolasu, żeby spotkać się z dziećmi, które przebywały na obozie sportowym zorganizowanym przez Fundację Prometeo.

Już wkrótce nowa hala sportowa MOSiR w Mielcu zostanie oficjalnie otwarta. Również z tej okazji wizytował ją wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce, a w przeszłości znakomity bramkarz reprezentacji Polski Sławomir Szmal.

Po wizycie był pod dużym wrażeniem obiektu, który zostanie otwarty już 2 sierpnia. – Hala jest naprawdę znakomita, patrząc nie tylko na arenę główną, ale również na całe zaplecze, które tutaj zobaczyłem. Stwarza to jedne z najlepszych warunków do uprawiania piłki ręcznej w naszym kraju. Jest tutaj wszystko, co profesjonalny sportowiec potrzebuje do uprawiania zawodu.

W swojej wypowiedzi wspominał również słynną „Hangar Arenę”. – Pamiętam kontakt z kibicami, którzy siedzieli bardzo blisko parkietu i bardzo dobry doping. Zapamiętałem też współpracę mieleckich i kieleckich kibiców. Także mam same miłe wspomnienia związane z tą halą. 

Następnie cała delegacja ze Sławomirem Szmalem, trenerem Rafałem Glińskim oraz prezesem Romanem Kowalikiem udała się do Cmolasu, gdzie w miejscowej hali trwał obóz sportowy dla dzieci organizowany przez Fundację Prometeo. 

Przyjazd jednego z najlepszych piłkarzy ręcznych w historii wywołał wielki aplauz i radość dzieci. Sławomir Szmal motywował uczestników do uprawiania sportu, poprowadził zajęcia sportowe, a na końcu był czas na wspólne zdjęcia i autografy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa