W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Gwiazdor TVN pokazał się z „córką”. To żona piłkarza Stali Mielec

Na Instagramie Kuby Wojewódzkiego pojawiła się fotka z piękną dziewczyną, która podpisana została jako „córka”. Kuba Wojewódzki znany jest z towarzystwa pięknych i młodych kobiet.

„Z córką w piątki jadamy na mieście. I jadamy wege” – tak podpisał Wojewódzki pod zdjęciem ze śliczną dziewczyną w pobliżu stacji benzynowej. Jest to kolejna reklama.

Modelka ze zdjęcia reklamowego z Instagrama nie jest jednak kolejną dziewczyną celebryty, a jest żoną piłkarza FKS Stal Mielec obrońcy Marcina Flisa.

Martyna Rybka – Flis jest 28-letnią modelką, która pochodzi z Bełchatowa i tam była uczestniczką konkursów piękności. Swojego aktualnego męża poznała podczas jego pobytu na kontrakcie piłkarskim GKS Bełchatów. Ślub wzięli w 2018 r.

Martyna jest popularną fotomodelką, która swoje sukcesy rozpoczęła w lokalnych konkursach piękności. Zdobyła między innymi tytuł I wicemiss w konkursie Miss Polonia Studentek Łodzi i II wicemiss w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego.

Aktualnie jest gwiazdą na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 54 tysięcy osób, często pojawia się jako modelka na planach zdjęciowych.

Fot: Facebook, Instagram/Martyna Rybka /Kuba Wojewódzki

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa