W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Gwiazdy zapraszają do Multikina na „Listy do M. 5”!

Wczoraj w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera komedii romantycznej „Listy do M. 5”z udziałem gwiazd. Film od dziś można oglądać na wielkim ekranie, a bilety są dostępne w kasach kina sieci Multikino w Galerii Navigator, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Listy do M.” powróciły do kin z piątą częścią wigilijnej opowieści. Podczas premiery filmu w Multikinie Złote Tarasy była bardzo świąteczna atmosfera, którą podgrzewała obecność całej plejady gwiazd! Zobacz co Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk mówili o swoich rolach i premierowej produkcji.

W „Listach do M. 5” widzowie zobaczą świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. 

„Listy do M. 5” skupiają się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze. 

W głównych rolach w filmie „Listy do M. 5” występują: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację. 

YouTube player

Materiał partnera

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa