W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Relacje z wydarzeń

II edycja warsztatów samoobrony – „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA” [FOTO]

Rusza druga edycja warsztatów samoobrony dla kobiet „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”. 17 maja br. zakończy się pierwsza edycja spotkań, a zacznie kolejna.

W najbliższą środę, 17 maja o godzinie 18, uczestniczki I edycji ponownie spotkają się z organizatorami warsztatów aby odebrać certyfikaty świadczące o ukończeniu kursu samoobrony.

Tego samego dnia o godzinie 19, rozpocznie się kolejna edycja warsztatów dla 60-ciu nowych uczestniczek. Spotkania drugiej edycji odbywać się będą od 17 maja do 28 czerwca włącznie w każdą środę w auli Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Łąkowej w Mielcu w godzinach od 18 do 20. Na obecną chwilę nie są prowadzone zapisy na kolejna edycję warsztatów. O szczegółach dotyczących najbliższego spotkania uczestniczki zostaną poinformowane telefonicznie przez organizatorów.

Warsztaty organizowane wspólnie przez mielecką jednostkę policji, prezydenta oraz starostę spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. W pierwszych kilku dniach po zamieszczeniu informacji o warsztatach na dwie kolejne edycje zapisało się ponad 100 pań z terenu miasta i powiatu. Przypominamy, że warsztaty są bezpłatne, a spotkania obejmują zajęcia z zakresu wiktymologii, samoobrony, psychologii i udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. O kolejnych edycjach będziemy informować za pośrednictwem lokalnych mediów oraz strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Informacje można również uzyskać pod nr telefonu 510 997 528.

KPP Urszula Chmura

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Remis dzięki pięknej bramce Mateusza Maka. FKS Stal Mielec Jagiellonia Białystok 1:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Rzędzianowice – Pożegnały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mateusz Żyro i Trener Dariusz Marzec przed meczem z Wigrami Suwałki [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa