Remis dzięki pięknej bramce Mateusza Maka. FKS Stal Mielec Jagiellonia Białystok 1:1 [FOTO, VIDEO]

Stal Mielec zremisowała 1:1 na stadionie przy Solskiego z Jagiellonią Białystok w meczu 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Przepiękną bramkę dla Biało – Niebieskich zdobył Mateusz Mak.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Jagiellonią Białystok toczyła się w szybkim tempie. Już w 3 minucie Jagiellonia zdobyła bramkę, której strzelcem był Imaz Jesus po ewidentnym błędzie obrony. Później Jagiellonia wycofała się, a Stal nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej. Stal wyglądała słabo w akcjach ofensywnych i przypominało to biciem głową w mur.

Druga połowa meczu to szaleńcze ataki Stali. Po jednym z ataków w 51 minucie bramkę wyrównującą strzelił dla mielczan Mateusz Mak. Jagiellonia odgryzła się dwoma kontrami, po jednej z nich mogła paść bramka, lecz na szczęście Mrożek był na posterunku. Końcówka należała do Stali, choć Jagiellonia kąsała kontrami. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1.

FKS Stal Mielec – Jagiellonia Białystok 1 : 1 (0:1)