W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

II Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe [FOTO]

W sobotę 3 grudnia w hali Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec odbyły się II Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe, w których udział wzięło ok. 230 młodych lekkoatletów z województw podkarpackiego i małopolskiego.

W zawodach rywalizowali przedstawiciele klubów oraz dzieci trenujące w programie „Lekkoatletyka dla każdego!” w Ośrodkach: OLA Rzeszów, OLA Stalowa Wola, OLA Tarnów, a także uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu mieleckiego. Podczas zawodów rywalizowano w konkurencjach: 60m, 300m , 600m, skok w dal, skok wzwyż.


Najlepsi w poszczególnych rocznikach w kategorii „Open” oraz „Powiat Mielecki” otrzymywali okolicznościowe dyplomy oraz słodkie upominki.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za liczne przybycie, zwłaszcza nauczycielom wychowania fizycznego i uczniom szkół: SP nr 1 w Mielcu, SP nr 3 w Mielcu, SP nr 9 w Mielcu, SP nr 11 w Mielcu, SP nr 13 w Mielcu, Gimnazjum nr 4 w Mielcu, oraz Zespołowi Szkół w Woli Mieleckiej.
Dzięki działaniom klubu LKS Stal Mielec, zawody były współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa