W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

Instalacje fotowoltaiczne na terenie Gminy Miejskiej Mielec [VIDEO]

W Urzędzie Miejskim w Mielcu w dniu 7 lipca 2023 r.  podpisana została umowa pomiędzy Gminą Miejską Mielec, a firmą SOLAR WÓJCIK z siedzibą w Ostrowach Baranowskich (G. Cmolas).

Umowa dotyczy wykonania instalacji fotowoltaicznych na terenie nieruchomości prywatnych należących do mieszkańców Gminy Miejskiej Mielec, o różnej mocy dla łącznie ok. 180 obiektów. Instalacje będą montowane u mieszkańców, którzy brali udział w naborze deklaracji, który odbył się w kwietniu br.

W zakresie umowy jest wykonanie dokumentacji projektowej (dla każdego obiektu osobny projekt) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją prac montażowych, dostawę urządzeń, wykonanie prac budowlano-montażowych, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci OSD mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu dla użytkowników obiektów w zakresie obsługi instalacji oraz serwisowanie instalacji w okresie gwarancji i rękojmi.

Termin realizacji całości przedmiotu umowy to 120 dni od dnia zawarcia umowy (tj. do 04.11.2023 r.), a łączna wartość kontraktu – 3 068 778 zł brutto.

Instalacje dla mieszkańców z wcześniejszych naborów w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości powietrza poprzez montaż instalacji OZE w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Miejskiej Mielec” realizowane są przez firmę Flexipower Group Sp. z o.o., z którą umowa została podpisana w dniu 7 lutego 2023 r. Umowa dotyczy wykonania instalacji fotowoltaicznych na terenie nieruchomości prywatnych należących do mieszkańców Gminy Miejskiej Mielec, o różnej mocy dla łącznie ok. 420 obiektów.Termin realizacji całości przedmiotu tej umowy to 300 dni od dnia zawarcia umowy (tj. do 04.12.2023 r.), a łączna wartość kontraktu – 6 987 014,19 zł brutto.

Projekt jest współfinansowany ze środków instrumentu REACT-EU w ramach działania 11.2 ROZWÓJ OZE – REACT-EU Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014–2020.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stara Cegielnie zwiększa swoje finansowe wsparcie dla klubu FKS Stal Mielec

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa