W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Klub Seniora “Natura” działa już rok [FOTO]

Wczoraj (11.07.) swój jubileusz roku działalności świętował Klub Seniora “Natura”. 

W stronę Prezes Janiny Tomczyk oraz Seniorów popłynęło mnóstwo ciepłych słów i gorących życzeń z ust Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego i nie tylko.

Gratuluję naszym Seniorom, tak owocnego pierwszego roku działalności. Życzę dużo zdrowia, siły oraz niegasnącego entuzjazmu i energii takiej, jak do tej pory! Życzę Wam, Drodzy Seniorzy, aby dalsze uczestnictwo w klubie przynosiło Wam wiele radości i przyjemności.- mówił

Klub Seniora to miejsce, w którym osoby w wieku 60+ mogą wspólnie spędzać czas. Seniorzy biorą udział w licznych warsztatach, wyjeżdżają na wycieczki, odwiedzają ciekawe miejsca, a także rozwijają swoje talenty aktorskie, manualne i pobudzają kreatywność.

Podczas zwięzłej prezentacji multimedialnej Magdalena Różycka z Nadleśnictwa Mielec, przedstawiła wszystkie aktywności i działania, w których brali udział Seniorzy z Klubu Natura w ciągu minionego roku istnienia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa