W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Jechała 125 km/h przez teren zabudowany

Policjanci konsekwentnie reagują na kierujących, którzy przekraczają dozwoloną prędkość, narażając zdrowie i życie, nie tylko własne, ale i innych.

Niestety jak pokazują policyjne statystyki na drogach nadal pojawiają się kierowcy, którzy lekceważą obowiązujące przepisy.

W niedzielę około godz. 10.30, policjanci z referatu ruchu drogowego pracowali w Majdanie Królewskim. Funkcjonariusze z użyciem miernika prędkości sprawdzali, czy kierowcy stosują się do obowiązujących ograniczeń m.in. na ulicy Raniżowskiej. Policjanci zmierzyli prędkość, z jaką poruszała się kierująca skodą. Miernik wskazał 125 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h.

Kierująca skodą, 35-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego została zatrzymana do kontroli drogowej. Za popełnione wykroczenie, jakim jest przekroczenie prędkości o 75 km/h, kobieta została ukarana mandatem w wysokości 2500 zł oraz 15 punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierująca utraciła również prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Przestrzeganie przepisów i dostosowanie prędkości do warunków na drodze może uratować życie i zdrowie nie tylko kierowcy, ale i innych użytkowników dróg.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa