W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Wywiady

Kandydat na Prezydenta Miasta Mielca – Albert Szałda [VIDEO]

Portal W cieniu jupiterów chce przybliżyć mieszkańcom Mielca wszystkich kandydatów na Prezydenta Miasta w nadchodzących wyborach.

Kandydatom przekazujemy informacje o gotowości przeprowadzenia wywiadu w naszym studio.

Dziś prezentujemy pierwszego z nich Alberta Szałda, który jest najmłodszym z wszystkich.

Albert Szałda kandydat na Prezydenta Miasta Mielec. Urodził się i dorastał w Mielcu. Uczęszczał do Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu w klasie prawniczo-ekonomicznej. Następnie rozpoczął studia wyższe na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (WAT), [wydział – Cybernetyki, kierunek – Zarządzanie, specjalność – informacyjne wspomaganie zarządzania]. Podczas studiów odbył praktykę w Ministerstwie Finansów RP w Departamencie Informatyzacji. Studia I stopnia ukończył obroną pracy licencjackiej pt. “Narzędzia IT klasy open-source w zarządzaniu projektami”.

W 2018 roku rozpoczął pracę zawodową jako informatyk (IT Support Specialist CEE). Następnie wrócił na WAT w celu podjęcia studiów II stopnia, oraz obrał specjalizację z zakresu “Systemów Business Intelligence w zarządzaniu”. Studia II stopnia ukończył w 2021 roku obroną wyróżnionej przez Dziekana pracy magisterskiej pt. “Zintegrowane systemy informatyczne zarządzania jako baza tworzenia i wirtualizacji organizacji procesowych”. W 2021 roku rozpoczął pracę w firmie Velux, a następnie podjął pracę w Intermediate Capital Group. Nasz kandydat interesuje się naukami społecznymi, kulturą, sportem oraz technologiami. Brał udział w 3 miesięcznym wolontariacie misyjnym w Zambii.

Dwukrotnie był animatorem zajmującym się młodzieżą z wielu państw w Międzynarodowej Wspólnocie w Taize. Bierze czynny udział w wielu imprezach pływackich i biegowych m.in. w Maratonie Warszawskim. Przepada również za jazdą na rowerze, grą w piłkę nożną, aero-fotografią i strzelectwem sportowym. Jest również współautorem książki Zarządzanie Organizacją w Sytuacjach Kryzysowych pod redakcją naukową dr Moniki Murawskiej.

Zapraszamy do oglądania wywiadu z kandydatem na prezydenta, który przeprowadził w imieniu WCJ24.pl Robert Kaczmarek.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa