W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Przestępstwa, skandale, afery

Kibice Legii niewpuszczeni na stadion przy Solskiego [VIDEO]

Podczas ostatniego meczu ekstraklasy przy Solskiego 1 doszło do kontrowersyjnej sytuacji z udziałem kibiców gości.

Fani Legii nie zobaczyli meczu, chociaż mieli kupione bilety i w komplecie stawili się pod trybunami przy ulicy Kusocińskiego, aby zająć miejsca na trybunie dla gości.

Według niepotwierdzonych informacji dyrektor ds. bezpieczeństwa na stadionie Stali nie zgodził się, bez podania żadnych przyczyn, na wpuszczenie przygotowanej przez legionistów oprawy meczu.

Policja nie chciała wpuścić fanów razem z flagami. Ostatecznie więc przez około pół godziny doping był prowadzony poza trybunami stadionu. Na sektorze gości pojawili się jedynie kibice z niepełnosprawnościami, ale i oni również po 30 minutach opuścili demonstracyjnie stadion i wrócili do Warszawy.

Po meczu drużyna Legii wraz ze sztabem szkoleniowo-medycznym zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie na tle pustego sektora przeznaczonego dla kibiców gości.

„Drodzy Kibice!
Właśnie powinniśmy stać na sektorze Mielcu i dopingować nasz klub. Wszak w tym celu w piątkowe popołudnie udaliśmy się w blisko 400 osób do tego miasta. Stoimy jednak pod sektorem. Parę dni temu zgłosiliśmy za pomocą naszego klubu, że jak mamy w zwyczaju, przyjedziemy na mecz z oprawą. Oprawy wnosiliśmy na sektory w całej Europie. Możemy bez odrobiny przesady napisać, że NaSze oprawy są znane zdecydowanie dalej niż leży Mielec. Jednak w tym mieście panują specjalne zasady. Coś jak na dzikim zachodzie, 'prawo’ stanowi lokalny szeryf z garstką swoich przybocznych parobków. Nie możemy wejść z oprawą, bo nie. Koniec. W innych miejscach w Polsce i Europie można, w Mielcu nie można. Nie ma naszego przyzwolenia na tego typu abstrakcyjne decyzje ludzi, którzy chcą zniszczyć kibicowanie w Polsce. Nie będziemy podporządkowywać się decyzjom lokalnych imbecyli. Kibicowanie i ruch ultras to ideały, zasady i czasem decyzje, których woleli byśmy nie podejmować. Tym razem byliśmy zmuszeni podjąć jedyną słuszną decyzję i nie wchodzić na sektor. Zresztą nie po raz pierwszy. Będziemy tak robić zawsze, kiedy będą zapadały analogiczne decyzje. Dziękujemy za zrozumienie i nie poddajemy się ani na chwilę. Pamiętajcie takim działaniem jesteśmy w stanie uratować to co od długich lat razem tworzymy. To ruchem ultras zarażamy kolejne pokolenia kibiców, to po to przychodzą na stadion i chcą być częścią tego wszystkiego!” –
poinformowali „Nieznani Sprawcy”.

YouTube player
Fot: Legia.Net
Fot: Legia.Net

Kibice Legii na meczu ze Stalą w Warszawie.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa