W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne Kultura i nauka

Klub Zdrowia zaprasza na bezpłatnie spotkanie o zdrowiu tarczycy 

Po kilkuletniej przerwie wznawia działalność Klub Zdrowia prowadzony przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Mielcu.

Najbliższe spotkanie już za dwa dni, 13 stycznia, o godz. 16, zaś w jego trakcie będzie można wysłuchać wykładu promotor zdrowia Beaty Śleszyńskiej na temat zdrowia tarczycy.  

W ramach działań klubu prowadzone są bezpłatne prelekcje lekarzy, dietetyków i innych znawców poruszanych zagadnień z zakresu zdrowego stylu życia. W ramach najbliższego spotkania Mielec odwiedzi pani Beata Śleszyńska, która jest dietetykiem, promotorem zdrowia, a także współautorką książki „Kuchnia w trosce o twoje zdrowie”. Opowie ona o tym, „Jak wzmocnić pracę tarczycy”.

Szacuje się, że problem z tarczycą ma aż 20 procent Polaków. W większości przypadków problem ten dotyczy kobiet, zaś jego objawami są m.in. przewlekłe zmęczenie, zaburzenia pracy jelit, uczucie lęku, wzrost masy ciała (przy niedoczynności), a także nadmierna potliwość, uczucie gorąca, drżenie rąk czy osłabienie mięśni (przy nadczynności). 

Podczas wykładu słuchacze dowiedzą się m.in., jak funkcjonuje tarczyca oraz co wpływa korzystnie na jej działanie. 

Udział w spotkaniu klubu zdrowia prowadzonego przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną jest bezpłatny. Na spotkanie składa się wykład oraz część pytań i odpowiedzi – z możliwością rozmowy z prelegentką. 

Spotkanie klubu odbędzie się w sobotę, 13 stycznia, o godz. 16 w Hotelu Polskim w Mielcu, przy ul. Biernackiego 12.               

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa