W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Plakaty Relacje z wydarzeń

Koncert Charytatywny dla Maksia Jachym w Państwowej Szkole Muzycznej w Mielcu

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Maksia Jachym w Państwowej Szkole Muzycznej w Mielcu 9 kwietnia o godz.18. W repertuarze występy min.:

 

-Elwira Utracka-Mazur: fortepian
-Michał Suchoń: fagot
-Zespół Sonoriada
-Chór Tutte le Corde
-Zespół wokalny Argento
-Zespół Kameralny ze Szkoły Muzycznej w Mielcu.

 

Koncert zapowiada się na prawdę atrakcyjnie! Wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne upominki. Miło będzie jeśli potwierdzisz swoje przybycie w naszym wydarzeniu facebookowym (KLIK) – pozwoli to dotrzeć do jak największej liczby osób. Jeśli nie masz możliwości aby pojawić się na koncercie możesz również wesprzeć Maksia licytując jedną z rzeczy dostępnych na charytatywnych aukcjach allegro (KLIK)

 

koncertf

W programie koncertu są min. utwory kompozytorów: Franza Liszta, Claud’a Debbussy, Edwarda Griega, Wacława z Szamotuł, Orlanda di Lasso, Feliksa Nowowiejskiego, Gordona Young’a, Gioacchino Rossiniego, a także utwory z musicalu „Skrzypek na dachu”, opracowania melodii ludowych oraz utwory z gatunku muzyki rozrywkowej.

 

Bilety w formie cegiełki (min.25zł) do nabycia w holu SCK od 5-8.04.2016 w godz.16-18 oraz w dniu koncertu w Szkole Muzycznej od godz.16. Pomóż nam dofinansować kosztowne leczenie Maksia!

 

Od redakcji: Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu objęcia patronatu medialnego nad całą akcją. To pierwsze oficjalne wydarzenie w którym bierzemy udział. Nie mieliśmy tego w planach, ale sprawa jest słuszna – w związku z tym gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa