W Cieniu Jupiterów Mielec
RADOMYŚL WIELKI
Mielec
Mielec
Galerie Kultura i nauka Materiały video

Koncert Daniel Toledo Quartet [FOTO]

Wczoraj w sali widowiskowej Domu Kultury SCK odbył się koncert Daniel Toledo Quartet. Daniel Toledo Quartet to zespół uznanych muzyków jazzowych, na czele którego stoi ekwadorski kontrabasista Daniel Toledo.

W skład zespołu wchodzą znani polscy muzycy: Kuba Więcek – saksofon, Piotr Orzechowski (Pianohooligan) – fortepian, Michał Miśkiewicz – perkusja.

Zespół nagrał wspólnie album zatytułowany „Fletch”, który trafi na rynek w lutym 2020 roku. Na najnowsze wydawnictwo składają się utwory, w których tradycja europejskiego jazzu, wchodzi w dialog z muzyką Ameryki Południowej, nade wszystko Ekwadoru.

POWIĄZANE POSTY

XII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej „Elektro-Tech” w Mielcu [FOTO]

K

Wielkanocny koncert „Rzeszowiaków” – nowy rozdział zespołu [FOTO]

K

Sukces V LO w Krakowie

K

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa