W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport

Konferencja prasowa przed meczem trenera PGE FKS Stali Mielec, Adama Majewskiego [VIDEO]

Dziś odbyła się konferencja prasowa przed meczem 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Konferencje z trenerem Majewskim poprowadziła nowa rzecznik klubu Angelika Fila.

Rzecznikiem klubu FKS PGE Stal Mielec jest od 1 lutego. 

Ukończyłam dziennikarstwo polityczne na Uniwersytecie Rzeszowskim, a następnie zdobyłam tytuł magistra z zarządzania mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jednym z największych doświadczeń była wymiana studencka, którą praktykowałam na Uniwersytecie Bolońskim – tak przedstawia się Fila.

Przez ostatnie 3 lata pracowała w Dziale Organizacji Imprez i Wystaw Artystycznych SCK w Mielcu. Rzeczniczka Stali przygodę ze sportem rozpoczęła w czasach studenckich, gdy mieszkała w Rzeszowie. Tam dominującym sportem była siatkówka.

– Mielec natomiast stoi piłką nożną i ta dyscyplina jest mi bardzo bliska, chociaż dotychczas tylko z perspektywy kibica. Praca w Stali Mielec będzie dla mnie nowym wyzwaniem i nowym doświadczeniem, ale jestem przekonana, że będzie to wyłącznie przyjemność, ponieważ połączę pracę razem z pasją i mam ogromną nadzieję na ciekawe efekty – mówi Angelika Fila.

Ważną częścią klubu są kibice, którzy mają sporo ciekawych pomysłów. Dotarła już do mnie propozycja regularnych wywiadów z legendami klubu. Mam także nadzieję na owocną współpracę z dziennikarzami, nie tylko lokalnymi, ale również przedstawicielami mediów krajowych – podkreśla Angelika Fila.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa