W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Konferencja prasowa Regionalna Liga Młodzieżowa Enea Cup 2020 [FOTO, VIDEO]

Wczoraj w sali konferencyjnej w hotelu Atena doszło do podpisania umowy sponsorskiej Regionalnej Ligii Młodzieżowej Enea Cup 2020, przez zarząd Enea Połaniec S.A.grupa Enea z Połańca. 

Gośćmi konferencji byli: Lech Żak – Prezes Enea Połaniec S. A, Roman Kowalik – Prezes Klubu SPR Stal Mielec, Krzysztof Polechoński – Członek Zarządu SPR Stal Mielec, Tomasz Poręba – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Fryderyk Kapinos – Poseł na Sejm RP, Andrzej Kraśnicki – Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Organizatorem całego przedsięwzięcia, w którym uczestniczy kilkaset młodych piłkarzy i piłkarek ręcznych jest klub SPR Stal Mielec.

W tym roku rozegranych zostanie pięć turniejów w podziale na cztery grupy w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 4-5 i klasy 6-7). Zwycięzcy każdej grupy awansują do finału. Uczestnikami projektu będą łącznie zawodnicy 34 drużyn, z których każda składa się z dwunastu zawodników.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego materiału wideo z tej konferencji.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa