W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Konkurs „Bezpieczne wakacje 2021” rozstrzygnięty

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2021” na szczeblu powiatowym. Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w tym roku przysłano blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 9 zwycięskich prac w trzech kategoriach wiekowych. Autorów zwycięskich prac zapraszamy na spotkanie, podczas którego laureatom zostaną wręczone nagrody.

Dziś, w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2021”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

  • I miejsce – Krystian Galary z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
  • II miejsce – Aleksandra Malita z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
  • III miejsce – Antoni Wesołowski z Samorządowego Przedszkola w Rzemieniu

W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

  • I miejsce – Anna Malita z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
  • II miejsce – Antonina Gil z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
  • III miejsce – Julia Nawrot z Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu

W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

  • I miejsce – Gabriela Pyrsak z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
  • II miejsce – Oliwia Chęcińska z Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu
  • III miejsce – Anna Machniak z Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu zaprasza laureatów wraz z opiekunami na spotkanie podczas, którego zostaną wręczone nagrody. Spotkanie odbędzie się w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, 18 października 2021 roku o godzinie 14.00. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne prosimy o ograniczenie liczby osób towarzyszących laureatom.

Przypominamy, że w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mielcu obowiązkowe jest posiadanie maseczki ochronnej zasłaniającej usta i nos zarówno przez dzieci jak i dorosłych.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i przypominamy, że prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2021”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

DCIM/100MEDIA/DJI_0030.JPG
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa