W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Konkurs „Bezpieczne wakacje 2021” rozstrzygnięty

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2021” na szczeblu powiatowym. Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w tym roku przysłano blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 9 zwycięskich prac w trzech kategoriach wiekowych. Autorów zwycięskich prac zapraszamy na spotkanie, podczas którego laureatom zostaną wręczone nagrody.

Dziś, w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2021”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

  • I miejsce – Krystian Galary z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
  • II miejsce – Aleksandra Malita z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
  • III miejsce – Antoni Wesołowski z Samorządowego Przedszkola w Rzemieniu

W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

  • I miejsce – Anna Malita z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
  • II miejsce – Antonina Gil z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
  • III miejsce – Julia Nawrot z Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu

W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

  • I miejsce – Gabriela Pyrsak z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
  • II miejsce – Oliwia Chęcińska z Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu
  • III miejsce – Anna Machniak z Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu zaprasza laureatów wraz z opiekunami na spotkanie podczas, którego zostaną wręczone nagrody. Spotkanie odbędzie się w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, 18 października 2021 roku o godzinie 14.00. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne prosimy o ograniczenie liczby osób towarzyszących laureatom.

Przypominamy, że w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mielcu obowiązkowe jest posiadanie maseczki ochronnej zasłaniającej usta i nos zarówno przez dzieci jak i dorosłych.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i przypominamy, że prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2021”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

DCIM/100MEDIA/DJI_0030.JPG
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rośnie drzewo na cześć rodziny Ulmów

Wiadomości Mielec

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Wiadomości Mielec

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa