W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

To już jutro. Queen Symfonicznie: Rockowa Legenda Spotyka Majestat Symfonii w Mielcu

Na miłośników muzyki rockowej czeka wyjątkowe wydarzenie, które połączy ducha kultowego zespołu Queen z majestatem muzyki klasycznej. Nowa Hala Widowiskowo-Sportowa w Mielcu stanie się miejscem, gdzie muzyka rockowa w wykonaniu muzyków klasycznych, stworzy spektakularne widowisko „Queen Symfonicznie”.

To wydarzenie zaplanowane na 11 maja 2024 roku obiecuje nie tylko muzyczną ucztę, ale również niezapomniane wrażenia.

Symfonia Rocka
„Queen Symfonicznie” to fenomen na skalę międzynarodową, który przyciąga fanów muzyki Queen z całej Europy. Ten projekt, który miał być jednorazowym wydarzeniem, przerodził się w wielką trasę koncertową, zdobywając serca publiczności w największych salach koncertowych. W Mielcu fani będą mieli okazję doświadczyć unikalnego połączenia klasycznych utworów Queen z symfonicznymi aranżacjami Jana Niedźwiedzkiego, co sprawia, że każdy koncert jest niepowtarzalnym przeżyciem.

Gwiazdy Wieczoru
Na scenie pojawią się chór i orkiestra Alla Vienna, znani ze swojego mistrzostwa i pasji do muzyki. Do wyjątkowych talentów dołączy charyzmatyczny Sebastian Machalski, wcielający się w rolę Freddiego Mercury’ego, oraz Darek Wawrzyniak, który swoim gitarowym solo przeniesie publiczność w świat największych rockowych przebojów. Spektakl ten to nie tylko koncert, to podróż przez najwspanialsze kompozycje Queen, od „Bohemian Rhapsody” po „We Are the Champions”.

Pasmo Sukcesów
Projekt „Queen Symfonicznie” przez lata zbierał pozytywne recenzje i serca widzów. „Niesamowita energia i pasja płynąca ze sceny… doskonałe aranżacje utworów Queen” – to tylko jedna z wielu pozytywnych opinii, które odzwierciedlają wrażenia publiczności. Koncerty często są wyprzedawane do ostatniego miejsca, a artyści przez duże A, lub Q jak Queen, zdobywają uznanie na każdym występie.

Wyjątkowe Doświadczenie Kulturalne
Jako patron medialny wydarzenia, nasz portal z dumą wspiera „Queen Symfonicznie” w Mielcu. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, sztuki i niezapomnianych emocji do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To nie tylko koncert, to święto muzyki i kultury, które połączy fanów różnych pokoleń i gustów muzycznych.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć symfonii rocka na żywo. Kup bilet, zanurz się w świecie muzyki Queen i bądź częścią wydarzenia, które na zawsze zmieni Twoje postrzeganie koncertów. Mielec już nie może się doczekać, aby powitać fanów Queen na tym historycznym koncercie.

LInk do strony z wydarzeniem:

 https://www.edmaart.pl/queen-symfonicznie-hala-widowiskowo-sportowa-w-mielcu-11-maja-godz-1800

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa