W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

Krzysztof Lipka przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu

Ze względu na niezadowalające wyniki sportowe Krzysztof Lipka przestał pełnić funkcję trenera, jak i bramkarza pierwszego zespołu SPR Stal Mielec.

Krzysiek objął zespół w 2016 roku zastępując na stanowisku trenera Łukasza Rybaka. W pierwszym sezonie doprowadził Stal do baraży o fazę play-off PGNiG Superligi.
Drugi sezon również rozpoczął się bardzo obiecująco, gdyż mielczanie po fantastycznej pierwszej rundzie zajmowali trzecie miejsce w swojej grupie. Druga część rozgrywek była już jednak o wiele mniej udana, podobnie jak zakończona niedawno runda sezonu 2018/2019.

Wszyscy jednak z pewnością będą kojarzyli Krzyśka jako zawodnika i zarazem ikonę SPR Stali Mielec, która w „Biało-Niebieskich” barwach rozegrała dla Stali niemal 300 oficjalnych meczów. To właśnie urodzony w Warszawie bramkarz w 2012 roku jako kapitan zespołu wznosił w górę puchar za trzecie miejsce w lidze, a w 2016 roku wystąpił w finałowym turnieju Final Four.

Za te wszystkie lata spędzone w Mielcu, jak i rozegrane mecze wielkie DZIĘKUJEMY!


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Młodzi Mielczanie na turnieju karate [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanin w reprezentacji Polski U-18

Wiadomości Mielec

Pozostała nadzieja na rewanż. Handball Stal Mielec – Zagłębiem Lubin 19:22 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa