W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Cztery uczennice z I Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu: Kornelia Maciałek, Natalia Bujak, Wiktoria Szczepanik i Aleksandra Wiącek biorą udział w ogólnopolskiej olimpiadzie “Zwolnieni z Teorii”.

W ramach rywalizacji zorganizowały spotkania z dziećmi w wieku przedszkolnym w celu przybliżenia im języków oraz kultury takich krajów jak: Anglia, Włochy, Hiszpania i Niemcy. “Buddies Adventures”, bo tak nazywa się projekt ma charakter edukacyjny.

Wczoraj (29.02.24) w Przedszkolu Miejskim nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu odbyły się kolejne zajęcia, które miały na celu przybliżyć dzieciom kulturę i język hiszpański. Przedszkolaki mogły nauczyć się nowych rzeczy, jak również wykazać się wiedzą z poprzednich zajęć.

Projekt objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego, który był obecny podczas wczorajszych zajęć w przedszkolu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa