W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Leżał w stawie pijany w Izbiskach

Dzięki zgłoszeniu świadka, mieleccy policjanci pomogli 41-latkowi, który znajdował się w stawie, na jednej z prywatnych posesji.

Funkcjonariusze wyciągnęli z wody nieprzytomnego mężczyznę i udzielili mu pierwszej pomocy. Szybka reakcja mundurowych, być może zapobiegła tragedii.

W minioną sobotę po godz. 15, oficer dyżurny mieleckiej policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z prywatnych posesji, w stawie, znajduje się mężczyzna, który nie daje oznak życia. Na miejsce udali się policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie. Funkcjonariusze weszli do wody, wyciągnęli nieprzytomnego mężczyznę i udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Mężczyzną okazał się 41-letni mieszkaniec Izbisk. który znajdował się pod działaniem alkoholu. Ostatecznie, po zaopatrzeniu medycznym i przebadaniu mężczyzny przez Zespół Ratownictwa Medycznego, został przekazany pod opiekę rodziny.

Odpowiednia reakcja świadka, który zauważył mężczyznę i powiadomił o tym Policję, a także szybkie i skuteczne działanie mundurowych prawdopodobnie pozwoliło uniknąć tragedii.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa