W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Marszałek Podkarpacia rozdał stypendia ” Nie zagubić talentu” [FOTO]

Wczoraj odbyło się po raz piętnasty uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym młodym utalentowanym stypendystom programu prowadzonego przez Samorząd Województwa Podkarpackiego, impreza odbyła się tym razem na deskach sceny SCK.

– Z radością fundujemy stypendia z budżetu województwa wiedząc, że pozwolą wam one rozwijać pasje i sięgać po kolejne sukcesy. Gratuluję, że udało się wam już tak wiele osiągnąć, życzę w imieniu własnym i samorządu województwa kolejnych sukcesów. Czekamy na nie i z radością będziemy je znów nagradzać – mówił marszałek Władysław Ortyl.

Wśród zaproszonych gości obok marszałka był poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch, radna województwa Maria Napieracz, prezydent Mielca Jacek Wiśniewski.

Stypendia trafiły do 125 młodych wyróżnionych uczniów, a przyznawane są za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne.

Gala stała się okazją do prezentacji paru tegorocznych stypendystów. Na fortepianie wystąpił pianista Eryk Koszela a zaśpiewała stypendystka Ania Dąbrowska z The Voice Kids. Zatańczyli też Iga Bober i Dawid Mordka – Wicemistrzowie Okręgu Podkarpackiego w tańcu towarzyskim.

Zagrał też kwartet smyczkowy Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa