Mecz kontrolny FKS PGE Stal Mielec – Zoria Lugiańsk 0 : 1 [FOTO, VIDEO]

W sobotnie upalne popołudnie Stal Mielec zmierzyła się z Zoria Lugiańsk.

Pierwsza połowa przypominała typowy mecz sparingowy ze strony Stali. Optycznie i fizycznie lepiej prezentowała się Zoria. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 0 : 0.

Druga połowa meczu to inna drużyna Stali Mielec. Z pierwszej połowy pozostał tylko bramkarz. Mecz był szybki i było sporo fauli. Po jednej z akcji Zoria strzeliła bramkę z ewidentnego spalonego. Jednak sędzia bramkę uznał. Po pięciu minutach mielczanie mieli 100% sytuacje, jednak bramka nie padła.

Mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Bramka

Kirill Popov (49′)

Druga połowę meczu kontrolnego w składzie:

Kochalski, Leandro, Esselink, Hinokio, Rozwadowski, Stępień, Wołkowicz oraz 4 zawodników testowanych.