W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Michał Surdej, otrzymał wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Modelarskim w Tarnobrzegu.

Gimnazjalista z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Mielcu, otrzymał wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Modelarskim w Tarnobrzegu. 

Zawody odbyły się 08 grudnia w ramach Modelarskiego Podsumowania Sezonu 2018.   Impreza zorganizowana została przez Miasto Tarnobrzeg, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu oraz Modelarzy Tarnobrzeskich.   Michał startował w kategorii Junior w klasie kartonowych modeli samolotów śmigłowych wielosilnikowych w skali 1:33.

Oprócz ogólnopolskiego konkursu modeli kartonowych i plastikowych, organizatorzy zorganizowali także warsztaty dla dzieci   i młodzieży, wystawy modelarzy indywidualnych i klubów modelarskich oraz cykl prelekcji o tematyce modelarskiej i historycznej. Pomysłodawcy przedsięwzięcia podkreślali, że jednym z ich celów było wydobycie modelarstwa z internetowego wirtualu i przeniesienie go do realnego świata.


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Stanisław 11 grudnia 2018 (wtorek) at 12:08

Aaaaaaaa!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa