W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Historia Informacje Kultura i nauka

Mickey Mouse Day w Radomyślu Wielkim [FOTO]

Myszka Miki to postać znana i lubiana na całym świecie, bohater licznych kreskówek z uniwersum Walta Disneya. 18 listopada obchodzi swoje urodziny i to właśnie wtedy cały świat celebruje Dzień Myszki Miki, czyli Mickey Mouse Day.

W tym roku Myszka Miki świętuje piękny jubileusz 95 urodzin i jest nam bardzo miło, że po raz kolejny odwiedziła  wraz z Myszką Minnie  Szkołę Podstawową im. Św. Jana Pawła II w Radomyślu Wielkim. Obie myszki mają w naszej szkole  ogromne grono wielbicieli. Tego dnia uczniowie  wcielili się w bajkowe postać, przynosząc akcesoria z nimi związane, maskotki i gadżety.

Obie myszki spotykały się z  uczniami w klasach, uczniowie wręczyli jubilatowi piękne kartki z życzeniami oraz zaśpiewały serdeczne happy birthday dla Myszki Miki. Nasi goście z Disneylandu porozmawiały z dziećmi w języku angielskim,  a na koniec spotkania Myszka Miki odwdzięczyła się pysznymi słodyczami.

Serdeczne dziękuję Pani Magdalenie Mądziel za nieocenioną pomoc przy zorganizowaniu Dnia Myszki Miki oraz  Rodzicom i Uczniom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa