W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Uczniowie SMS Stal Mielec z awansem do drugiej rundy Futsalowych Mistrzostw Polski

Drużyna rocznika 2011 złożona z uczniów SMS Stal Mielec, a reprezentująca KF Stal Mielec, wywalczyła awans do drugiej rundy Futsalowych Mistrzostw Polski.

W rozgrywanych w podkieleckich Nowinach zawodach podopieczni trenera Sekuły wysoko pokonali ekipy Wisły Opatowiec, Elmar Jędrzejów i ulegli gospodarzom SMS Nowiny KKP Korona Kielce. Awans do drugiej rundy wywalczyły dwie najlepsze drużyny turnieju tj. Korona i Stal Mielec.
W kolejnej fazie rozgrywek Mielczanie zagrają w Przemyślu z drużynami Eurobus Przemyśl, Polonia Przemyśl, Heiro Rzeszów i Ziomki Rzeszów. Dwie najlepsze drużyny z tej stawki zapewni sobie awans do turnieju finałowego, który w tym sezonie rozegrany zostanie w Brzesku.
Skład w którym  zagrali uczniowie SMS STAL MIELEC: Mazgaj, Szpala – Jakubus, Kopeć, Pasko, Strączek, Babula, Tęcza, Faraś, Szypuła, Ziobroń

Oprócz sukces drużynowych, sporo dzieje się też w kwestii rozwoju uczniów SMS STAL MIELEC. Dwóch z nich zostało w tym tygodniu włączonych do kadry ekstraklasowej Stali Mielec. Są to Igor Siwy z klasy III LO i Maksymilian Szady – absolwent SMS .STAL MIELEC. Ich młodszy kolega Igor Kilian w wieku zaledwie 15 lat zadebiutował w barwach IV ligowego Sokoła Kolbuszową Dolna.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa