W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Mielczanka wśród odznaczonych przez Prezydenta RP [FOTO]

Wicewojewoda Jolanta Sawicka wręczyła odznaczenia państwowe nadane postanowieniem Prezydenta RP. Wyróżnienia otrzymali mieszkańcy regionu szczególnie zasłużeni w pracy społecznej i zawodowej.

Wśród odznaczonych była m.in. mieszkanka Mielca dr Renata Celarek, która od wielu lat prowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Lux-Med. Założyła Poradnie Leczenia Bólu, Poradnie Medycyny Paliatywnej oraz Hospicjum Domowe działające na terenie Mielca i Dębicy. Jej praca znacząco wykracza poza ramy zwykłych obowiązków służbowych. W czasie pandemii koronawirusa, bez chwili wątpliwości i zawahania, niesie pomoc osobom starszym i schorowanym.

To dla mnie zaszczyt, że mogę – w imieniu Prezydenta RP – wręczyć wysokie odznaczenia państwowe osobom szczególnie zasłużonym w działalności na rzecz państwa i społeczeństwa. Gratuluję i dziękuję za wzorową postawę. Kieruję do Państwa słowa wielkiego uznania za inicjatywę, ambicję, za przekazywanie wartości młodemu pokoleniu. Za to, za budujecie Państwo wizerunek naszego regionu. Żyjemy nie tylko po to, aby rozwijać się, kształtować, ale też po to, aby pomagać innym i wspierać nasza Ojczyznę – powiedziała wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.

Ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się 25 stycznia br. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Wyróżnionym pogratulowali poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos oraz wicemarszałek województwa podkarpackiego Ewa Draus.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa