W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Mielczanki na Gali Wręczania Certyfikatu Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych

W dniu 23.11.2023r. w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Certyfikatu Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych oraz Podkarpackiego Certyfikatu Edukacyjnego.

Wyróżniono nauczycieli z całego województwa podkarpackiego, stosujących innowacyjne metody nauczania, poszerzających oferty programowe placówek tak, by były atrakcyjniejsze dla dzieci i uczniów.

Certyfikat Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych otrzymały: Pani Anna Łącz–Gaj oraz Pani Dorota Rudolf, nauczycielki Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka, za wdrażanie innowacji metodyczno – organizacyjnych oraz innowacji programowych, które przyczyniły się do podniesienia jakości pracy w placówce.

Gratulujemy nauczycielkom tego zaszczytnego osiągnięcia. Niech będzie motywacją do dalszej pracy i zdobywania kolejnych sukcesów, które przełożą się na edukację dzieci.

mde
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa