W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mielec kolejnym Mobilnym Punktem Odbioru Zamówień IKEA

IKEA sukcesywnie uruchamia kolejne punkty odbioru na Podkarpaciu. Piąte tego typu miejsce w województwie powstało w Mielcu. Już od 30 stycznia meble i akcesoria zamówione na stronie internetowej IKEA można odbierać na parkingu przy Galerii Navigator.

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA przy ulicy Powstańców Warszawy 4 działa trzy razy w tygodniu. We wtorki i czwartki otwarty jest w godz. 16-19, a w soboty w godz. 9-12. Zamówienia można składać  na stronie IKEA.pl lub poprzez aplikację mobilną sieci. Wystarczy podać kod pocztowy właściwy miejscu zamieszkania, a następnie wybrać Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Mielcu. Cena dostawy zamówienia wynosi zawsze 29 zł, bez względu na to czy kupimy biurko, czy komplet mebli do salonu. Mniejsze gabarytowo produkty można też odebrać w Paczkomatach InPost lub Punktach GLS.

Sieć IKEA stale rozwija sprzedaż online i stara się być bliżej swoich klientów, poszerzając zasięg usługi Zamów i Odbierz. Mielec jest piątym miastem na Podkarpaciu, w którym działa Mobilny Punkt Odbioru Zamówień. Z tej opcji dostawy można skorzystać również w Rzeszowie, Przemyślu, Sanoku i Stalowej Woli. W całej Polsce funkcjonuje już 55 Punktów Odbioru Zamówień zlokalizowanych poza sklepami IKEA, z czego 32 to punkty mobilne.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa