W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Mielec kolejnym Mobilnym Punktem Odbioru Zamówień IKEA

IKEA sukcesywnie uruchamia kolejne punkty odbioru na Podkarpaciu. Piąte tego typu miejsce w województwie powstało w Mielcu. Już od 30 stycznia meble i akcesoria zamówione na stronie internetowej IKEA można odbierać na parkingu przy Galerii Navigator.

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA przy ulicy Powstańców Warszawy 4 działa trzy razy w tygodniu. We wtorki i czwartki otwarty jest w godz. 16-19, a w soboty w godz. 9-12. Zamówienia można składać  na stronie IKEA.pl lub poprzez aplikację mobilną sieci. Wystarczy podać kod pocztowy właściwy miejscu zamieszkania, a następnie wybrać Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Mielcu. Cena dostawy zamówienia wynosi zawsze 29 zł, bez względu na to czy kupimy biurko, czy komplet mebli do salonu. Mniejsze gabarytowo produkty można też odebrać w Paczkomatach InPost lub Punktach GLS.

Sieć IKEA stale rozwija sprzedaż online i stara się być bliżej swoich klientów, poszerzając zasięg usługi Zamów i Odbierz. Mielec jest piątym miastem na Podkarpaciu, w którym działa Mobilny Punkt Odbioru Zamówień. Z tej opcji dostawy można skorzystać również w Rzeszowie, Przemyślu, Sanoku i Stalowej Woli. W całej Polsce funkcjonuje już 55 Punktów Odbioru Zamówień zlokalizowanych poza sklepami IKEA, z czego 32 to punkty mobilne.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Koncert Kasi Miłoś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Granat znaleziony w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa