W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne Kultura i nauka

Mielecka Strefa Kobiet w Miejskiej Bibliotece Publicznej [FOTO]

Po raz czwarty w niedzielę (10 marca) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mielcu Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zorganizowali Mielecką Strefę Kobiet – wydarzenie dedykowane mielczankom, które 8 marca, tak jak wszystkie kobiety na całym świecie świętowały Międzynarodowy Dzień Kobiet.  

Wydarzenie od pierwszej edycji cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i samych uczestników. Nie inaczej było w tym roku…

Mielecką Strefę Kobiet odwiedziła w minioną niedzielę rekordowa liczba osób. Na wszystkich czekało wiele atrakcji przygotowanych zarówno przez nasze lokalne firmy, jak również przez różne organizacje i stowarzyszenia. Były m.in. porady żywieniowe z Projekt Zdrowie, kosmetyczne metamorfozy z Mary Kay, ćwiczenia z Extreme Fitness, Artemis. Akademia Zdrowych Nawyków i Mielecką Szkołą Boksu, spotkania z fundacjami: SOS Życie, Fundacją Onkologiczną „Zwalcz go uśmiechem”, Fundacją “Z sercem do Pacjenta”, Fundacją EDU Mielec i Fundacją ,,Popieram Życie Miodem Słodzone”, rozmowy o kawie (Sklep Kawa & Herbata), a także domowych przetworach (Zubielove przetwory), suplementach diety, książkach (Pisarka Do Szuflady), o modzie (Verona Obuwie Torebki, Blondier Outlet) i wiele, wiele innych.

Nie zabrakło konsultacji stylistycznych i rozmów o modzie z Jakubem Smoleniem – stylistą, Client Advisorem w salonie międzynarodowej marki luksusowej, który jest związany z Mielecką Strefą Kobiet od jej pierwszej edycji.

Były także wykłady na temat zdrowia z Fundacją „Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland. Podczas spotkania z kobietami, lekarz kardiolog zachęcał Panie do dbania o swoje zdrowie i opowiadało tym, czym wyróżniają się choroby kardiologiczne u kobiet.

Na I piętrze biblioteki była specjalna strefa dla dzieci, gdzie Panie z Przedszkola Niepublicznego “Mistrzowie Zabawy” w Mielcu zajmowały się najmłodszymi uczestnikami strefy kobiet, tak, aby mamy mogły spokojnie spędzić czas. Również na I piętrze usytuowany był symulator lotów, z którego dzieci bardzo chętnie korzystały.

Świetną zabawą były konkursy z nagrodami organizowane pomiędzy “rozmowami na kanapie”. Restauracja Fratelli zorganizowała również warsztaty robienia sushi dla chętnych. Przez całe wydarzenie była także do dyspozycji uczestników Fotobudka 360.

Na wszystkich czekała aromatyczna kawa serwowana przez Fundację ,,Popieram Życie Miodem Słodzone”, która również była wystawcą podczas strefy.

Wydarzenie poprowadził Tomasz Łępa.

Na zakończenie Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski dziękując za przybycie uczestnikom tego wydarzenia i organizatorom, zaprosił wszystkich do Mieleckiej Strefy Kobiet 2025.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa