W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mieszkaniec gminy Padew Narodowa trafił do aresztu za przemoc rodzinną

Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował areszt tymczasowy wobec 34-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa.

Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad rodziną. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Końcem ubiegłego tygodnia, mieleccy policjanci interweniowali wobec 34-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął w domu awanturę, w trakcie której groził swojej najbliższej rodzinie.

34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Decyzją sądu 34-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Zjawisko przemocy domowej jest jednym z podstawowych zagrożeń dla rodziny. Jej sprawca, wykorzystując przewagę siły, działa przeciwko innym domownikom, naruszając ich prawa i dobra osobiste, powodując cierpienie i szkody. Bardzo często świadkami, a także ofiarami przemocy, są dzieci. Dlatego tak ważne jest, aby zgłaszać każdy przypadek przemocy domowej. Pamiętajmy, że każdy ma prawo czuć się bezpiecznie. Nie wstydźmy się szukać pomocy. Zareagujmy nim będzie za późno.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa