W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Mikołaj Kopacz Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski [FOTO]

Mikołaj Kopacz ze stowarzyszenia szachowego „Szach-Mat” w Radomyślu Wielkim zdobył 3. miejsce na Mistrzostwach Polski w Sianożętach, imponując swoimi umiejętnościami i determinacją!

W grupie do 1580 FIDE na Columbus Energy Mistrzostwach Polski Amatorów, gdzie ponad 100 zawodników rywalizowało w 3 grupach, Mikołaj pokazał swój talent szachowy. Nie przegrał ani jednej partii i zdobył imponujące 7,0 punktów z 9 partii. Zawody trwały do 21 kwietnia, a emocje towarzyszyły każdej partii na rejestrowanych szachownicach. Tempo gry wynosiło 90 minut na partię + 30 sekund na ruch, przy łącznej liczbie 9 rund. Turniej był sędziowany przez IA Krzysztofa Skibę.

Dodatkowo, Mikołaj zajął 8. miejsce na Mistrzostwach podczas turnieju Blitza- Gratujemy!

Nie tylko wyprzedził wielu doświadczonych zawodników, ale również odbył symultanę z GM Mateuszem Bartlem! Atmosfera w Sianożętach była wyjątkowa, a my mocno trzymaliśmy kciuki za Mikołaja!

Podczas trwania turnieju Mikołaj brał udział w szkoleniach z GM Paklezą i GM Jakubcem. Nawet wystąpił na żywo podczas analizy partii z GM Paklezą i GM Bartlem na kanale YouTube! Gratulujemy!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa