W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

„Uchwycić ten moment” – wystawa malarstwa 

Z okazji Tygodnia Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż, który odbędzie się 8 maja o godz. 17 w MBP przy ul. Kusocińskiego. Prace Marka Dzieciucha będzie można obejrzeć w holu MBP.

Marek Dzieciuch jest mieszkańcem powiatu mieleckiego, mieszka w Piątkowcu, jest obecnie emerytem, ale nie oznacza to rozbratu ze sztuką. Od dziecięcych lat przejawiał pasję do malarstwa, pierwsze artystyczne próby podejmował podczas służby wojskowej, ale tak naprawdę pochłonięty codziennymi obowiązkami nie znajdował czasu, aby rozwijać swoją pasję.

Zmieniła to dopiero… pandemia. Zaczął malować i stworzył od tej pory 30 obrazów. Artysta obiecuje, że będzie malował dalej. W swoich obrazach chce zatrzymać ciekawe zdarzenia lub sytuacje, które już nigdy się nie powtórzą. Stąd właśnie tytuł wystawy – „Uchwycić ten moment”. Inspiracje znajduje w otaczającym go świecie i w sobie samym, a swoje emocje i wizje przelewa na płótno. Malowanie na płótnie stało się źródłem relaksu, ale też sposobem na wyrażenie siebie i odkrywanie swojego artystycznego potencjału.

Wystawa potrwa do końca maja.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa