W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Mikołaje Ratowały Święta [FOTO]

6 grudnia Święty Mikołaj i pomagające mu elfy odwiedziły grzeczne dzieci w ich domach. Z tej okazji, dzieci otrzymały wyjątkowe upominki i moc uśmiechu! Wszystko za sprawą wyjątkowej akcji Mikołaje Ratują Święta, którą zorganizowała Fundacja Klub Młodych Liderów.

Mikołaje Ratują Święta to kolejny udany projekt Fundacji KML, który w tym roku miał swoje nowe oblicze! Święty Mikołaj nie mógł zawitać do domów dziecka, hospicjum czy szpitali, za to odwiedził wiele mieleckich domów, gdzie obdarował prezentami najgrzeczniejsze dzieci. Prezenty dla najmłodszych przygotowywali rodzice, którzy dostarczyli upominki do pracowni elfów. 

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin wizyta Świętego Mikołaja i elfów w domach trwała ok.10 minut. Zachowane zostały również wszelkie środki ostrożności takie jak zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz odpowiedni dystans. 

Wizyta Świętego Mikołaja miała charakter symboliczny, by podtrzymać magię tegorocznych świąt, które z pewnością nie będą takie jak do tej pory. Wizyta nie wymagała również wkładu finansowego, zaś za dobrowolne datki Święty Mikołaj gorąco dziękuje i z niecierpliwością czeka, aby za rok, znów odwiedzić grzeczne dzieci!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa