Mimo strzelonej pierwszej bramki w rundzie Stal nadal bez zwycięstwa [FOTO, VIDEO]

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cracovia Kraków a Stalą Mielec toczyła się w pierwszej jej odsłonie pod dyktando Cracovii.

Ataki na bramkę Stali zaczęły się od 6 minuty kiedy to przed polem karnym piłkę stracił Koki Hinokio na szczęście strzał zawodnika gospodarzy minął minimalnie obok słupka. Później inicjatywę przejęła na chwilę Stal jednak nie udało się stworzyć dogodnej sytuacji strzeleckiej. Dopiero po kontrze w 37 minucie udało się Stali strzelić bramkę na 1:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu, który był chwilami bardzo ostry szczególnie ze strony pasów.

Druga połowa to katastrofalne błędy w defensywie Stali. W 46 minucie z ostrego kąta Cracovia doprowadziła do remisu 1:1. Później mecz nieco ostygł. Było sennie i wolne tempo. Pod koniec meczu oba zespoły chciały zdobyć zwycięską bramkę i to udało się w 85 minucie Cracovii i wynikiem 2:1 zakończył się mecz.

Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 1