W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Sport

MiniEuro Przedszkolaków 2017

Jak co roku tym razem 21 czerwca Piłkarska Akademia Mały Piłkarz zorganizowała turniej dla przedszkolaków z gminy Radomyśl Wielki. Do turnieju zgłosiły się 2 Przedszkola: Przedszkole Radosny Start i Akademia Małych Odkrywców.

Każde Przedszkole wystawiło po dwie drużyny w 2 kategoriach wiekowych: 5 – latki: Polska, Niemcy i 6 – latki: Polska, Francja. Przedszkolaki ubrani byli w barwach narodowych kraju europejskiego wybranego przez siebie. Na trybunach był głośny doping i kolorowo w barwach danego kraju.

W turnieju uczestniczyło ok 50 dzieciaków. Klasyfikacja była drugorzędną sprawą, liczyła się zabawa i uśmiech na twarzy każdego dzieciaka. Na koniec turnieju każdy uczestnik otrzymał medal, który był ich pierwszym medalem. Tym bardziej zapamiętają ten turniej na bardzo długo.

Zapraszamy za rok , na III edycję MiniEuro. Piłkarska Akademia Mały Piłkarz zaprasza wszystkie chętne dzieci z roczników od 2009 do 2013 na treningi, które odbywają się w okresie wakacyjnym w piątki a po wakacjach w środy i piątki. Tel. 662 630 765.

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa