W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Młody chuligan trafił do schroniska dla nieletnich

Kryminalni z Mielca zatrzymali 16-latka, który dopuścił się szeregu przestępstw. Podczas przesłuchania nastolatek usłyszał łącznie 15 zarzutów dotyczących m.in. zmuszania do określonych zachowań, gróźb karalnych i wymuszeń rozbójniczych.

Sąd Rodzinny w Mielcu wydał postanowienie o umieszczeniu młodocianego przestępcy w schronisku dla nieletnich.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Mielca, zatrzymali nastolatka, który popełnił kilka przestępstw. Jak ustalili, w okresie od czerwca do listopada br., dopuścił się między innymi zmuszania do określonych zachowań, gróźb karalnych i wymuszeń rozbójniczych. Mimo młodego wieku, mielczanin jest dobrze znany mundurowym, z wcześniejszych przewinień.

Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 16-letniemu mieszkańcowi Mielca, 15 zarzutów. Sąd Rejonowy Wydział III Rodzinny i Nieletnich w Mielcu nie dając przyzwolenia na tak karygodne zachowanie, na czas toczącego się postępowania, wydał postanowienie o umieszczeniu młodocianego przestępcy w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.

Jeśli przemawia za tym wysoki stopień demoralizacji nieletniego oraz okoliczności i charakter czynu, a inne środki wychowawcze okazały się nieskuteczne lub nie rokują resocjalizacji, to Sąd wobec sprawcy może orzec umieszczenie w zakładzie poprawczym. Pamiętajmy, że młody wiek sprawcy nie wyłącza odpowiedzialności za swoje czyny.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa