W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Dwa awanse i gra na poziomie centralnym uczniów SMS Stal Mielec [FOTO]

Bardzo bogaty w rywalizację o punkty był ostatni weekend dla uczniów SMS STAL MIELEC. Podopieczni mieleckiej szkoły zagrali w dwóch turniejach eliminacyjnych do Futsalowych Mistrzostw Polski.

I tak w sobotę w roli gospodarza wystąpili juniorzy U17. W gronie pięciu ekip, podopieczni trenera Sekuły uplasowali się na trzecim miejscu, które zapewniło im awans do drugiej rundy. W niedzielę w Jędrzejowie, rywalizowali ich młodsi koledzy. Chłopcy z rocznika U15 wygrali turniej, pieczętując awans do kolejnej rundy..

Najstarsi uczniowie zagrali na poziomie centralnym. W meczu II ligi seniorów przeciwko FC Futsal Łańcut oraz w Centralnej Lidze Juniorów w Futsalu, gdzie rywalem KF Stal Mielec była drużyna BFT Bochnia.
Oprócz grier na hali, młodzi piłkarze SMS STAL MIELEC z rocznika 2008 rywalizowali też w trzydniowym międzynarodowym turnieju w Zakopanem. Gdzie odnieśli 6 zwycięstw, zanotowali dwa remisy oraz doznali dwóch porażek.

Turniej wygrała łotewska drużyna RFS Ryga. A drużyny roczników 2011, 2012 i 2013 oraz 2014 Piłkarskich Nadziei w Krakowie rozegrali gry szkoleniowe z drużynami Pogoni Kraków.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa