W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Za posiadanie narkotyków trafił za kratki

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, podejrzanym o posiadanie substancji zabronionych. Podczas przeszukania, w ich miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli susz roślinny oraz tabletki ecstasy. Mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Jeden z nich najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, drugi został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci z wydziału kryminalnego mieleckiej komendy, uzyskali informację o mężczyznach, którzy w miejscu zamieszkania, mogą posiadać narkotyki. Postanowili to sprawdzić. Pojechali pod ustalony adres i ich przypuszczenia potwierdziły się. Mieszkający tam 18 i 23-latek, posiadali susz roślinny. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana.

Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze znaleźli blisko 40 gramów konopi innych niż włókniste oraz 239 sztuk tabletek ecstasy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, przedstawili im zarzuty posiadania środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz tabletek ecstasy.

Akta postępowania przesłali do Prokuratury Rejonowej w Mielcu. Decyzją prokuratora 18-latek został objęty policyjnym dozorem natomiast 23-latek, decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa