W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

„Młodzi Wspaniali” konkurs w Tuszowie Narodowym

Wraz z zakończeniem roku szkolnego 2020/2021 dokonano podsumowania konkursu „Młodzi Wspaniali”. Z tej okazji laureaci konkursu zostali zaproszeni do Urzędu Gminy, gdzie wójt Andrzej Głaz wręczył im nagrody i pamiątkowe dyplomy. 

Laureatem konkursu „Młodzi Wspaniali” w zakresie osiągnięć edukacyjnych zostali uczniowie, którzy uzyskali w danym roku szkolnym średnią z ocen: co najmniej 5,0 dla uczniów kl. IV – VI szkół podstawowych i co najmniej 4,9 dla uczniów kl. VII – VIII szkół podstawowych oraz otrzymali wzorową ocenę z zachowania i uzyskali tytuł laureata lub finalisty konkursu przedmiotowego o charakterze edukacyjnym na szczeblu co najmniej wojewódzkim lub uzyskali miejsca od I – III w konkursach szczebla powiatowego. 

Gratuluję wszystkim uczniom i ich rodzicom. Był to trudny rok z uwagi na panującą pandemię koronawirusa COVID-19. Wasza bardzo ciężka praca, za którą chcę wam podziękować zostaje nagrodzona. Jestem z was dumny i cieszę się, że w naszej gminie mamy tak wspaniałych i uzdolnionych uczniów. Gratuluję tych sukcesów, których nie osiągnęlibyście bez waszych nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tych osiągnięć. Życzę wam dalszego rozwoju i wspaniałych wyników – mówił wójt gminy w czasie uroczystego spotkania. 

Nagrodzeni uczniowie za osiągnięcia naukowe: 

  • Szkoła Podstawowa w Borkach Nizińskich: Pogoda Agata kl. V, Rokoszak Anita kl. V, Pszczoła Daria kl. VIII, Pazdro Robert kl. VIII 
  • Szkoła Podstawowa w Czajkowej: Mazepa Julia kl. VI, Mazepa Natalia kl. VIII 
  • Zespół Szkół w Jaślanach: Ciemięga Julita kl. VIII 
  • Zespół Szkół w Maliniu: Mickiewicz Zuzanna kl. V, Gałka Patryk kl. V, Turkosz Krzysztof kl. VI, Rakoczy Igor kl. VI, Pietryka Anna kl. VII, Sowa Jakub kl. VIII 
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszowie Narodowym: Tyniec Michał kl. IV, Kolin Aleksander kl. IV, Ochalik Sebastian kl. VI. 

Dodatkowo poza konkursem Wójt Gminy Tuszów Narodowy wyróżnił uczniów klas I – III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tuszowie Narodowym: Kiełb Krystian, Tarapata Zuzanna, Tyniec Anna, za wysokie osiągnięcia matematyczne oraz osiągnięcie plastyczne ucznia kl. II – Pietryka Maciej. 

Podziękował również uczniom klasy VIII Zespołu Szkół w Maliniu: Jakubowi Pszenicznemu, Julii Surowiec, Laurze Rybińskiej za aktywną działalność i zaangażowanie w Szkolnym Kole Caritas. 

Ponadto Wójt Gminy Tuszów Narodowy przyznał 84 stypendia naukowe dla wszystkich uczniów z kl. IV – VIII, za średnią ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2020/2021. 

J. Trela/A. Hyjek

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa