W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Monika Urlik i zespół Summer Voice wystąpi na deskach SCK

„Oceany. Odpłynąć w muzyczny świat” – to tytuł koncertu, na jaki Dom Kultury SCK zaprasza 27 listopada.

Koncert odbędzie się 27 listopada o godz. 19 w sali nr 1 DK SCK. 

Monika Urlik od 25 do 27 listopada będzie też prowadzić warsztaty wokalne, a jej adeptami będą członkowie grupy Summer Voice. Tym bardziej interesujące będzie obejrzenie wspólnego koncertu. 

Monika Urlik swoją muzyczną drogę zaczęła od gry na skrzypcach w wieku 9 lat. Uczyła się  w Państwowej Szkole Muzycznej w Dzierżonowie, potem w Państwowym Liceum Muzycznym im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. W 2004 kontynuowała edukację muzyczną na wydziale rozrywkowym w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Ma na swoim koncie nagrody w konkursach i udział w programach talent show. W 2002 r. zdobyła drugą nagrodę w finale ”Szansy na sukces” odbywającym się w warszawskiej Sali Kongresowej, a także wzięła udział w programie „Droga do gwiazd”. W 2003 r. rozpoczęła współpracę z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Kaliskiej. W 2005 r. została laureatką I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym „Vena Festival” pod patronatem Michała Urbaniaka, dzięki własnej kompozycji „Time After Time”. Rok później z tym samym utworem zdobyła nagrodę Prezydenta Sopotu na festiwalu TOPTrendy. 

W 2011 r. wzięła udział w programie TVP2 „The Voice of Poland”. Dotarła do półfinału. W 2012 r. wystąpiła z zespołem Afromental w programie TVP2 „Bitwa na głosy”. W 2014 r. wydała debiutancki album studyjny „Nie wie nikt”. Album promowała utworami „Nie wie nikt” oraz „Ty i ja”, które zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu TVN „Prawo Agaty”. Zaśpiewała w koncercie Super Debiutów w ramach 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W 2018 r. z utworem „Momentum” zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W koncercie finałowym zajęła 3 miejsce. W 2019 r. zaśpiewała piosenkę „Krąg życia” w filmie „Król Lew”.Bilety na koncert w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa