W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Monitoring namierzył sprawców kradzieży

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży barierki metalowej z terenu posesji przy ulicy Miłej w Mielcu. Wstępnie, właściciel wartość strat powstałych w wyniku kradzieży wycenił na kwotę 800 złotych. Podejrzani usłyszeli już zarzuty, przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. Za kradzież grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Do kradzieży doszło na początku maja br. Policjanci ustalili sprawców kradzieży metalowej bariery o wartości 800 złotych. Moment kradzieży zarejestrował monitoring zainstalowany w pobliżu miejsca popełnienia przestępstwa. Do sprawy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 i 60 lat. Obaj to mieszkańcy Mielca.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzuty kradzieży. Obaj mężczyźni podczas przesłuchania przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Jak ustalili funkcjonariusze sprawcy tuż po kradzieży sprzedali barierę, gdyż chcieli szybko uzyskać pieniądze. Teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa