W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Historia

Muzeum Regionalne zaprasza do udziału w konkursie Moje Muzeum

Muzeum Regionalne SCK – Pałacyk Oborskich zaprasza dzieci w wieku od 4 do 10 lat do udziału w wakacyjnym konkursie plastycznym „Moje Muzeum”.

Tematem jest przedstawienie wizerunku mieleckiego muzeum, Pałacyku Oborskich lub filii fotograficznej Jadernówka. w dowolnej technice plastycznej w formacie A3.
Prace należy przesłać pocztą na adres: Muzeum Regionalne SCK w Mielcu – Pałacyk Oborskich.ul. Legionów 73 , 39 – 300 Mielec z dopiskiem: „Konkurs plastyczny” lub dostarczyć osobiście do Pałacyku Oborskich siedziby organizatora Konkursu, w terminie do 24 sierpnia 2018 r.


Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 29 sierpnia 2018 o godzinie 12.00 w Pałacyku Oborskich.
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (17 586 42 32) lub mailowego ([email protected]). Koordynacją konkursu zajmuje się Justyna Uliasz.
Biorąc udział w konkursie każdy z uczestników akceptuje regulamin konkursu oraz wyraża zgodę na publikowanie swojej pracy i fotografii ze swoim wizerunkiem z uroczystego rozdania nagród. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Muzeum pod adresem http://www.muzeum-mielec.pl/index.php/377-konkurs-wakacyjny
Zachęcamy do wzięcia udziału! Na Laureatów czekają ciekawe nagrody!

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa