W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Myslovitz gwiazdą Dni Mielca 2022 [VIDEO]

Skład wykonawców DNI Mielca 2022, które odbędą się 27-28 sierpnia. Oprócz zespołów i wokalistów Samorządowe Centrum Kultury planuje wiele innych atrakcji, o których poinformujemy bliżej imprezy. 

Sobota, 27 sierpnia, będzie adresowana do miłośników hip hopu. Wystąpią polscy raperzy: Sarius i Paluch. Obaj mają na swoim koncie znaczący dorobek płytowy. Przez krytyków wymieniani są wśród czołowych wykonawców polskiego rapu. 

W niedzielę gościnnie wystąpi zespół Querbeat z Löhne w Niemczech – miasta partnerskiego Mielca.

Kolejnymi wykonawcami będą Stars&Hits, czyli Kaja Paschalska, Bilguun Ariunbaatar, Basia Mezler oraz Artur Chamski, którzy brali udział w telewizyjnym show muzycznym „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wykonawcy wcielą się w polskie i zagraniczne gwiazdy, naśladując ich charakterystyczne brzmienie wokalne i zachowanie na scenie. Dopełnieniem będą stylowe kostiumy, peruki, rekwizyty.

Dni Mielca 2022 zakończy występ zespołu Myslovitz. 

Wydarzeniami towarzyszącymi tegorocznym Dniom Mielca będą: „Style Mielec- Festiwal Kultury Ulicznej”, IV Mistrzostwa Mielca w Malowaniu Kredą na Ulicy, zabawa dla dzieci z Ruphertem i Rico. 

YouTube player
YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

lena 23 sierpnia 2022 (wtorek) at 11:23

Myslovitz !!!! ale fajnie widziałam w tym roku już kilka koncertów i to jest prawdziwa uczta mogłam się oderwać od życia codziennego bo tak mnie porwała muzyka i te emocje na scenie 🙂 nie zastanawiam się wbijam do Mielca na najlepszy polski zespół !

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa