W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Na Podkarpaciu 8 nowych przypadków koronawirusa jest w wśród nich dziecko

Aktualnie mamy w Polsce 58 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 8 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. opolskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego.

 Jednocześnie z przykrością informujemy, że potwierdzono śmierć dwóch osób w szpitalu w Warszawie. Zmarli to: 78-letni mężczyzna i 84-letnia kobieta zakażeni koronawirusem. Oboje mieli choroby współistniejące.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1221/16 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Na Podkarpaciu 8 nowych przypadków koronawirusa w tym po raz pierwszy dziecko. Liczba zakażonych w województwie wzrosła do 53.

Pierwsza osoba to młody mężczyzna z powiatu rzeszowskiego. Kolejne trzy osoby to młode kobiety z powiatu tarnobrzeskiego. Kolejny przypadek zakażenia dotyczy dziecka, również z powiatu tarnobrzeskiego. Dwa następne przypadki to młodzi mężczyźni z powiatu tarnobrzeskiego. Ósma osoba to także młody mężczyzna, tym razem z powiatu strzyżowskiego.
Stan wszystkich ośmiu osób jest dobry, przebywają pod ścisłą kwarantanną.

Na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7908 osób, a 10064 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 87 osób.
Do tej pory w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie wykonano 1598 testów na obecność koronawirusa.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Otwarcie Miesiąca Kultury Borowskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa