W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Na ulicy Biernackiego powstały dwa nowe wyniesione przejścia dla pieszych

Gmina Mielec realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Miejskiej Mielec oraz doposażenie wybranych szkół w zakresie edukacji komunikacyjnej.

Jego celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych, głównie dzieci, które pokonują przejścia dla pieszych na swoich trasach w drodze do szkół i innych obiektów zajęć pozalekcyjnych.

Projekt obejmuje działania z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na przejściach dla pieszych i miejscach szczególnie niebezpiecznych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie szkół i innych obiektów użyteczności publicznej.

Wartość całkowita projektu wynosi 529 947,00 zł., a dofinansowanie to kwota 450 454,95 zł. Dzięki uzyskanym środkom w grudniu na ulicy Biernackiego powstały dwa tzw. wyniesione przejścia dla pieszych, zainstalowane także barierki ochronne oddzielające jezdnię od chodnika.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa