W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany kierowca bmw trafił do aresztu

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący bmw, który spowodował kolizję. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

O jego losie zdecyduje teraz sąd.

W sobotę, po godz. 19 dyżurny mieleckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Wadowice Dolne. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki BMW, 47-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym fiatem, którym kierowała 43-letnia mieszkanka powiatu dąbrowskiego. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierowcy bmw. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut kierowania pojazdem mechanicyzm w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna, odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Apelujemy!
Nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętaj, że prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu, stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa