Stal na dnie tabeli Tauron Ligi. ITA TOOLS Stal Mielec – MOYA Radomka Radom 2:3 [FOTO, VIDEO]

Kolejna 9-ta porażka Stali. Mimo zaciekłej walki do ostatniego seta nie udało się biało-niebieskim siatkarkom zamknąć rok zwycięstwem.

Wczoraj (29.12) hali im. Edwarda Kazimierskiego zakończył się jednym punktem mecz naszych siatkarek.
Pierwszy set dla Stali optymizmem natchnął naszych licznych kibiców, jednak drugi i trzeci był dla Radomek, a czwarty pokazał, że na parkiecie obie drużyny walczą zaciekle o zwycięstwo i zakończył się naszym zwycięstwem.

Ostatni tie-break jednak nie dał satysfakcji z całego meczu i nasze siatkarki nie nawiązały walki i był on dla gości.

ITA TOOLS Stal Mielec – MOYA Radomka Radom 2:3 (25:19, 24:26, 21:25, 26:24, 10:15)

Stal Mielec: Kamila Dyduła, Pola Nowacka, Katarzyna Bryda, Izabela Bałucka, Klaudia Łyduch (L), Olena Lymareva, Klaudia Laskowska-Azab, Karolina Pancewicz (L), Emilia Mucha, Weronika Gierszewska, Sonia Kubacka, Sylwia Kucharska, Aleksandra Walczak

Trener Mateusz Grabda

Radomka Radom: Maria Stenzel (L), Paulina Reiter, Klaudia Nowakowska, Marta Łyczakowska, Hilary Johnson, Angelika Gajer, Natalia Murek, Krystyna Strasz (L), Monika Gałkowska, Martyna Świrad, Marie Schölzel, Kornelia Moskwa, Dagmara Dąbrowska, Adrianna Rybak-Czyrniańska

Trener: Stefano Micoli.

MVP: Marie Schölzel