W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

[nie] Męskie czytanie. Maciej Liziniewicz – spotkanie autorskie

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z pisarzem, Maciejem Liziniewiczem. Spotkanie z pisarzem rozpoczyna cykl spotkań „(nie)Męskie czytanie… spotkania z pisarzami” organizowany w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. 

Na spotkanie z pisarzem organizatorzy z MBP zapraszają 28 kwietnia o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu, w Sali Audiowizualnej przy ul. Kusocińskiego 2. 

Maciej Liziniewicz jest z wykształcenia socjologiem, ale swoją karierę zawodową przez jakiś czas związał ze służbą w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i jako oficer ABW brał udział w zwalczaniu najpoważniejszych zagrożeń dla bezpieczeństwa kraju. 

Od sześciu lat całkowicie oddał się swojej pasji pisarskiej. Jest autorem cenionych książek z gatunku historycznego fantasy, a także współczesnego thrillera sensacyjnego „Zamach” oraz osadzonej w XIX wieku powieści kryminalnej „Ciemnia”. Niedawno powstała kolejna część sarmackiego cyklu o Żegocie Nadolskim. Obecnie przygotowuje nową powieść z nurtu fantastyki historycznej. 

Powieść Macieja Liziniewicza „Czas pomsty” znalazła się na liście dziesięciu „powieści historycznych, które warto czytać” Tygodnika Powszechnego. Za thriller „Zamach” w 2022 r. nominowany był do nagród – Wielkiego Kalibru i Złotego Pocisku.

Zachęcamy do spędzenie niedzielnego popołudnia w towarzystwie świetnej literatury. Spotkanie zostało zorganizowane dzięki głosom oddanym w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa