W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Nie zmarnuj swojego życia – spotkanie z rapem w tle

W dniu 16 kwietnia 2024r. młodzież z Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, odwiedziła grupa artystów pod nazwą RYMcerze (Bęsiu i Dj Yonas).

W oparciu o własne historie walki z nałogami i na podstawie swojej twórczości muzycznej, realizowali zajęcia profilaktyczne w ramach projektu „Nie zmarnuj swojego życia”.

Przekaz miał na celu odwrócenie uwagi młodzieży od uzależnień takich jak papierosy, alkohol, „dopalacze” czy narkotyki. Artyści uświadamiali młodym ludziom, że najważniejszy w życiu jest progres, patrzenie w przyszłość i własny rozwój, a używki nie pozwalają na realizowanie własnych pasji i marzeń. Bęsiu i Dj Yonas, przekazując trudne doświadczenia z własnego życia oraz radość wygrania z nałogiem, zdołali zaskarbić sobie sympatię młodzieży. RYMcerze chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.

Dla młodzieży, spotkanie z raperami było interesującą i niecodzienną lekcją, podczas której usłyszeli osobiste świadectwa ludzi, którzy byli uzależnieni i wygrali z nałogami. Artyści w prezencie dla szkoły, zostawili płytę ze swoimi utworami, które to podczas długiej przerwy były prezentowane przez radiowęzeł szkolny.

DCIM\103GOPRO\G1673993.JPG
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa